O nas

Z Wami od 2007 roku

Firma Bauservice istnieje na rynku od 2007 roku. Początkowo byliśmy firmą dwu-osobową z siedzibą w Buku przy ulicy Wielkowiejskiej. W małym warsztacie wykonywaliśmy rolety zewnętrzne i bramy rolowane.

W trosce o zapewnienie kompleksowej obsługi klienta w 2009 roku poszerzyliśmy działalność o stolarkę aluminiową i stolarkę z tworzywa sztucznego. Efektem szerokiej gamy produktów było powiększenie hal produkcyjnych i znaczący wzrost zatrudnienia. Obecnie nasza siedziba mieści się przy ulicy Bohaterów Bukowskich na obrzeżach Buku.

Nowoczesny park maszynowy

Firma cały czas się rozwija, jej wachlarz klientów nieustannie rośnie wraz z paletą oferowanych rozwiązań i produktów. Spora część produkcji trafia na export zarówno do stałych jak i nowych odbiorców.

Posiadany przez nas nowoczesny park maszynowy pozwala uzyskać wysokiej jakości produkty dzięki permanentnej kontroli oraz współpracy z grupą najlepszych partnerów handlowych (dostawców). Nieprzerwanie dążymy do zdobywania nowych umiejętności, by móc sprostać najbardziej wymagającym klientom Naszą dewizą jest jakość za rozsądną cenę, a referencją zadowolony klient.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i kompleksową ofertą dotyczącą stolarki otworowej z aluminium i tworzywa sztucznego oraz technik.

contact with us

Dlaczego Bauservice

 • Jakość

  Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii możesz mieć pewność, że nasze produkty przygotowywane są z najwyższą starannością.

 • Ekologia

  Doskonała izolacja termiczna naszych produktów pozwala na utrzymanie ciepła wewnątrz domu. To nie tylko mniejsze rachunki za prąd, ale też pozytywny wpływ na środowisko.

 • Współpraca

  Profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas całego procesu obsługi sprawią, że wykańczanie domu będzie przyjemnością!

 • Rozwój

  Rozwijamy się i doskonalimy wprowadzając najnowsze technologie również dzięki Funduszom Norweskim.

Tworzone z pasją